tokyo_prose_04.jpg

Slovenskú premiéru novozélandského drum&bassového talentu Tokyo Prose zažijú v októbri návštevníci klubovej noci SIGNAll_FM Night v Bratislave. Soulful liquidfunk, ale aj moderný deepový zvuk bude znieť počas celej noci s podtitulom oficiálneho večera renomovanej svetovej značky Samurai Music. Tú príde osobne reprezentovať jej zakladateľ Dj Presha. Najčerstvejší hudobný materiál je teda zaručený!

alix_perez_04.jpg

Dlhohrajúca nahrávka ‘1984’ z roku 2009 vzbudila veľký záujem nie len u hudobných kritikov, ale aj naprieč celou drum&bassovou scénou. Najmä preto, že hranice žánru sofistikovane nerešpektovala a naznačila, akým smerom sa anglický hudobník Alix Perez bude uberať. Očakávaný druhý štúdiový album je toho definitívnym dôkazom. Vychádza v máji a Alix ho osobne príde predstaviť aj do Bratislavy.

rudeboy_02.jpg

Po boku anglických Technimatic rozprúdi v piatok svoju drum&bassovú show v Bratislave aj výborný český dj Rudeboy. Podrobili sme ho rýchlemu výsluchu a neunikne vám ani jeho najnovší mixovaný set exkluzívne pre SIGNAll_FM!

technimatic_01.jpg

Predtým si hovorili Technicolour & Komatic a v roku 2011 poriadne roztancovali celý areál kúpaliska v Bojniciach na SIGNAll_FM Festivale. Anglická dvojica drum&bassových producentov sa po dvoch rokoch vracia v plnej sile, vyzbrojená arzenálom fantastických trackov. Technimatic zahrajú svoj nákazlivý liquidfunk už 15. marca v Bratislave na SIGNAll_FM Night. Lepší spôsob, ako privítať prichádzajúcu jar, si nevieme predstaviť!

redface_02.jpg

Skôr než v piatok odštartuje ďalšiu SIGNAll_FM NIGHT v Bratislave, namiešal pre nás novučký mix, ktorý si môžete dať hneď teraz. Dj Redface z Trnavy a jeho selekcia drum&bassu v ktorej nechýba hudba producentov ako LM1, Subwave, Calibre, Tokyo Prose, či Alix Perez.

arpxp1.jpg

Z prímorského mesta Cagliari v najjužnejšej časti talianskeho ostrova Sardínia sa už niekoľko rokov pravidelne ozývajú drum&bassové beaty. Niet divu, pretože práve tam žije a pôsobí dj, producent a grafický dizajnér Simone Deiana, pre svet elektronickej hudby známejší ako ArpXP. Svoju slovenskú premiéru bude mať v piatok 14. decembra na SIGNAll_FM NIGHT!

Adrum_01.jpg

Láska k príjemnému liquidfunku a jeho aktuálna selekcia nás presvedčili. Adrum si zahrá spolu s Technimatic na najbližšej SIGNAll_FM Night a z Martina so sebou privezie kopec výbornej hudby. Akej? Dozviete sa v mini-rozhovore s ním, no najmä v jeho novučkom mixovanom sete.

technimatic_07.jpg

Drum&bassové leto roku 2011 uzatváral na Slovensku SIGNAII_FM Festival. Práve tam sa premiérovo u nás predstavila anglická dvojica Technicolour & Komatic. V marci 2013 sa vracajú späť ako Technimatic, aby opäť roztočili liquidfunkový vír plný pestrofarebných melódií, chytľavých vokálov a tanečných beatov.

people.jpg

Dnes štartuje v Bratislave posledná tohtoročná SIGNAll_FM NIGHT! Tu je všetko, čo potrebujete vedieť predtým, než vyrazíte z domu a naplno si ju v KC Dunaj užijete. Vidíme sa teda večer a neflákajte sa kade-tade, skvelá hudba sa bude hrať už od 22:00 :)

arpxp1_1.jpg

Taliansky drum&bassový producent Arp XP prezrádza v rozhovore aj to, prečo je videoklip k jeho najznámejšej skladbe taký zvláštny, aké to je, keď vás remixuje Calibre a aj to, bez ktorých troch ľudí si 170bpm hudbu nevie predstaviť. Okrem toho pripravil aj minimix, ktorý vás kvalitne pripraví na jeho prvé slovenské vystúpenie - v piatok 14. decembra v KC Dunaj v Bratislave na SIGNAll_FM NIGHT.

the_insiders_01.jpg

Na októbrovej SIGNAll_FM NIGHT vystúpi vôbec po prvýkrát na Slovensku projekt The Insiders z Anglického Bristolu. Ben príde reprezentovať svoju značku Intrigue Music a zvuk soulful drum&bassu, ktorý je pre neho tak typický.

logo_04.jpg
© 2011 - 2013 SIGNAll_FM NIGHT
CREATED BY MARTIN HANCKO | EDITS BY LIXX
WEBHOSTING BY
WEBSUPPORT